Úvodní stránka
Spolek KOLT
Z historie našich akcí
O táborech
Lidé KOLTu
Fotogalerie
Stáhněte si
Stáhněte si
Napište nám

logo.gif, 7,5kB
1beh.gif, 2,2kB 2beh.gif, 2,3kB 3beh.gif, 2,3kB 4beh.gif, 2,2kB
JEDNOTLIVÉ BĚHY NAŠICH TÁBORŮ
(klikněte na příslušný symbol)


Kdo jede na jaký běh ZDT

Běh/turnus:            
Pohlaví:            
Třídění:    


Zaplacena celá částka - jedou na tábor
Zaplacena záloha - mají zarezervované místo na táboře, ale musejí včas doplatit cenu pobytu
Nezaplaceno nic - poslali přihlášku = víme o nich, ale neposlali peníze, takže nemají zarezervované místo na táboře a mohou být kdykoliv předskočeni jiným účastníkem!
Náhradník – bohužel, na toto dítě nezbylo místo, jeho přihláška nebo záloha dorazila až po naplnění tábora. V této chvíli tedy místo na táboře nemá. Je ale možné, že se nějaké místo uvolní (onemocnění, odhlášení jiného přihlášeného dítěte apod.), v takovém případě bude uvolněné místo nabídnuto náhradníkům ve zde uvedeném pořadí.

Pytlák a jeho partaLukmen a jeho parta
Zaplacena celá částka:
1. Bláha Jan, 13 let
2. Cikánková Hana, 11 let
3. Gryczová Kateřina, 15 let
4. Chadimová Eliška, 15 let
5. Chadimová Karolína, 12 let
6. Chvoštíková Veronika, 13 let
7. Janáček David, 14 let
8. Janáček Radim, 12 let
9. Kousek Samuel, 9 let
10. Kyselica Patrik, 12 let
11. Kyselicova Ema, 12 let
12. Mocková Zuzana, 13 let
13. Procházková Tarja, 10 let
14. Štanda Martin, 10 let
15. Štandová Karolína, 15 let
16. Štandová Rozálie, 13 let
17. Švestka Radim, 13 let
18. Švestková Nela, 9 let
19. Tamchyn Daniel, 10 let

Zaplacena záloha:
20. Cuřín Mikuláš, 12 let
21. Hošek Filip, 10 let
22. Hošková Kateřina, 17 let
23. Javůrková Julie, 12 let
24. Javůrková Sabina, 14 let
25. Kašparová Ivana, 16 let
26. Kolmanová Hana, 13 let
27. Kolmanová Vendula, 12 let
28. Nováková Barbora, 16 let
29. Nováková Tereza, 14 let
30. Pithartová Eliška, 10 let
31. Rybická Tereza, 9 let
32. Suchomel Josef, 10 let
33. Suchomel Václav, 10 let

Náhradníci:
1. Stuchlík Oldřich, 13 let (nezaplaceno nic)
2. Stuchlíková Simona, 10 let (nezaplaceno nic)
Zaplacena celá částka:
1. Florian Tomáš, 11 let
2. Chramosta Matěj, 12 let
3. Jemelka Ivan, 11 let
4. Kraus Jakub, 11 let
5. Svoboda Filip, 11 let
6. Svobodová Eliška, 13 let
7. Znamenáčková Iva, 8 let
8. Znamenáčková Pavla, 11 let
9. Žrout Zbyněk, 15 let

Zaplacena záloha:
10. Čepelák Honza, 12 let
11. Čepelák Kuba, 9 let
12. Čiháková Johana, 12 let
13. Flek Vojtěch, 11 let
14. Fleková Kateřina, 9 let
15. Makovič Vít, 13 let
16. Makovičová Hana, 10 let
17. Miller Danny, 11 let
18. Oktiabreva Alisa, 10 let
19. Oktiabreva Anastasiia, 13 let
20. Straková Alena, 9 let
21. Štěpánková Adéla, 13 let
22. Štěpánková Julie, 13 let
23. Trnka Adam, 13 let

Nezaplaceno nic:
24. Černý Jakub, 10 let
25. Skála Petr, 12 let
26. Skálová Františka, 13 let
27. Šulák Adam Jaroslav, 15 let
28. Vorlová Barbora, 14 let
29. Vrátil Marek, 7 let
30. Vrátilová Aneta, 12 let

Webmaster